نمانو

نمایشی نوین از دنیای هنر

www.namanew.com

ظاهر نمانو در مک بوک

نمانو چیست؟

مرجع اینترنتی نمانو با شعار ” نمایش نوین از دنیای هنر “ جهت حمایت از آثاری هنری و هنرمندان در قالب، فروش بی واسطه آثار رسمی، انتشار اخبار فعالیت گروه های هنری و هنرمندان و حمایت از قوانین کپی رایت محتوی در آغار سال 1395 به مسئولیت محمد مقدسی، شروع به فعالیت نمود . هم اکنون، نمانو دارای بخش های متفاوت هنری از جمله : موسیقی، تئاترو نمایش، کتاب صوتی، نمایش صوتی(رادیویی)، رادیونت و اخبار فرهنگ و هنر می باشد میدانیم که هر هنرمند در جستجوی بهترین راه برای ارائه آثار خود می باشند و در مقابل دغدغه یک هنردوست ، نگاه داشتن و گوش سپردن به یک اثر هنری مقبول خود ، می باشد و همچنین دغدغه یک سرمایه گذار انتخاب یک اثر هنری مناسب برای سرمایه گذاری مطمئن.. ارتباط بین این سه بخش از جامعه با توجه به تفاوت در سلیقه ها و علایق در سطوح مختلف علمی و فرهنگی، کاری سخت و شاید غیر ممکن باشد.

نمانو حامی هنر

حمایت از هنرمندان

د راینجا ما دنیایی را تصور می کنیم که در آن یک هنرمند بدون هیچ یک از معضلات روز جامعه به طرح ایده و خلق اثر هنری اش بپردازد مشکلاتی چون: ، هراس از سرقت اثر خود ، تخریب و نقد نا عادلانه در فضایی محدود ، اطمینان از نمایش استاندارد اثر خود ، شرایط مفید تبلیغاتی با هزینه مناسب ، جذب سرمایه اب نگاه تخصصی ودر راستای دنیایی را تصور کنیم که یک هنردوست هم بتواند با اطمینان و لذت،اثر منطبق با علاقه و نگاه خود را انتخاب و به تماشا بنشید که شاید می بایست زمینه هایی فراهم باشد: ، اعتماد به گزارشات پیرامون استقبال و یا عدم استقبال از یک اثر در شرایطی عادلانه همچنین دنیایی را تصور کنیم که یک سرمایه گذارهم بتواند با اطمینان به صرف هزینه و سرمایه ، برای کسب درآمد و یا جایگاه تبلیغاتی و یا حتی حمایت از فرهنگ و هنر بپردازد که نیاز به شناخت دقیق از آثار هنری پیش روی خود در فضایی عادلانه می باشد که آن هم نیاز به شرایطی دارد از جمله: تحلیل تخصصی آثار در فضایی آرام و دور از نگاه های جهت دار و وجود آماری صحیح از استقبال عمومی جامعه و یا خاص هنرمندان

همکاری با نمانو

همکاری با نمانو

در نمانو هرهنرمند و یا گروه هنری دارای یک جایگاه مطمئن و مشخص می باشد. نمانو با ایجاد صفحه ای اختصاصی برای هر هنرمند ، گروه های هنری ، موسسات فرهنگی و هنری ، رسانه ها و عوامل مرتبط سعی در ایجاد محیطی امن و دلپذیز برای فعالیت اشخاص حقوقی و حقیقی در ارائه آثار و مطالب را دارد تا هنرمند بتواند با معرفی خود و نمایش آثارش به عموم ، مخاطب مناسب خود را پیداکند،بدیهی است در این مسیر هنرمندان می توانند با شناخت از همدیگر به همکاری در آثار بعدی خود بپردازند. همچنین هنرمندان و گروه های هنری میتوانند در نمانو با اطمینان کامل در ارائه و معرفی شدن اثار هنری خود به درامدزایی بپردازد و با تحلیل و نقد اثار هنری خود توسط متخصصین هر رشته و بازدیدکنندگان به کسب امتیاز در محیطی عادلانه بپردازند که این امر منجر به ارتقاء سطح کیفی و جذب سرمایه گذار یا حامی مناسب برای اثار خواهد شد .

رزومه هنرمندان

سامانه cvart

این روز ها استفاده از شبکه های اجتماعی برای معرفی و شناخت هنرمندان بسیار رایج شده مخصوصا اینستاگرام و پیام رسان تلگرام که به نظر می رسد پایه های محکمی برای ساخت یک سامانه کامل به جهت معرفی هنرمند و اثارش را ندارند به همین دلیل نمانودر صدد برامد تا بتواند سامانه ای جامع و کامل برای گرداوری آثار فاخر و معرفی هنرمندان در زمینه های مختلف هنری تعبیه کند . چرا cvart? هنرمـند میـتواند بـا در اختـیار داشـتن صفحه اختـصاصی خود رزومـه ای جـامـع از فعالیت های خود را ثبت و به روزرسانی کند و عکسـهای آثار خود را در بخش گالری صفحه در معرض نمایش عـموم قرار دهد. برای هر هـنرمند به منظور پخش آثار در یک بستر مناسب هـنری و قرار دادن آن این سامانه با معرفی شبکه های اجتـماعی و پیام رسان شما میتواند پل ارتباطی سالمی بین مخاطبان و دوستداران هنر و هـنرمند باشد. از دیگر امکانات مفید این سـامانه تولید رمزینـه اختـصاصی برای معرفـی و بــه نمایش قرار دادن صفحه اختصاصی شما میباشد. و در آخـر ارج نهادن به ارزش هـنر و هنرمند در یک بستر کامل هنری هدیه کوچکی از ما به شما میباشد.

بازگشت به نمانو